1. Otrzymałem telefon z programu Polska Agencja Wsparcia Biznesu. Chciałbym oddzwonić, ale nie ma takiej możliwości. Dlaczego?

Linia telefoniczna, za pośrednictwem której nasi konsultanci kontaktują się z Klientami, jest linią wychodzącą. Oznacza to, że z powodów technicznych nie można oddzwonić pod numer, z którego dzwonił konsultant. Nie znaczy to jednak, że nie ma z nami kontaktu – wręcz przeciwnie, aby ułatwić Państwu szybki dostęp do właściwych osób, oddzieliliśmy połączenia wychodzące od przychodzących. Nasz numer kontaktowy, pod który należy dzwonić to:

660-563-006 Biuro Obsługi Klienta

Numer do BOK zamieszczony jest na naszej stronie internetowej, jest zapisany w wysyłanych przez nas dokumentach i podawany przez naszych konsultantów podczas rozmów z Klientami.

  1. Dzwoniłem pod telefon Biura Obsługi Klienta, ale było zajęte. Co mam zrobić?

Zdarza się, że wszyscy nasi konsultanci i analitycy prowadzą w danym momencie rozmowę telefoniczną. Zależy to wyłącznie od ilości dzwoniących Klientów w danej chwili i ma charakter losowy. Dlatego też, jeżeli telefon jest zajęty, bardzo prosimy o wykonanie ponownej próby połączenia za kilka minut

  1. Dzwoniłem wieczorem pod telefon Biura Obsługi Klienta Polskiej Agencji Wsparcia Biznesu, ale nikt nie odebrał. Dlaczego?

Nasze Biuro Obsługi Klienta pracuje w godz. 8-15. Jeżeli dzwonili Państwo wieczorem, po godz. 15, biuro było nieczynne. Bardzo prosimy o telefon w godzinach pracy naszego biura. Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się oddzwonić następnego dnia rano do Klientów, którzy dzwonili do nas wieczorem albo w nocy.

  1. Dlaczego mam płacić kurierowi?

Kurier pobiera z góry opłatę za naszą usługę, abyśmy mogli natychmiast po otrzymaniu od Państwa wypełnionego kwestionariusza rozpocząć naszą pracę. Taki system uznaliśmy za najskuteczniejszy i eliminujący ewentualne nieporozumienia.

  1. Otrzymałem przesyłkę z dokumentami. Co teraz mam zrobić?

Kolejnym krokiem po otrzymaniu przesyłki jest uważne przeczytanie zawartych w niej materiałów, zwłaszcza listu powitalnego, który wyjaśnia dalszą procedurę działania. W każdej przesyłce znajduje się kwestionariusz, który jest merytoryczną podstawą naszej współpracy. Kwestionariusz należy wypełnić i odesłać na adres naszego działu analiz. Wówczas zespół analityków będzie mógł rozpocząć pracę nad Państwa projektem. Bez tego kwestionariusza nasi analitycy nic nie wiedzą o Państwa działalności i pomyśle na rozwój firmy, dlatego tak ważne jest jego dokładne wypełnienie i przesłanie.

  1. W przesyłce otrzymałem fakturę proforma a nie zwykłą fakturę. Co to oznacza?

Ponieważ płacili Państwo kurierowi, pieniądze w chwili zapłaty nie trafiły na nasze konto, a do ręki kuriera. Zostaną nam przekazane dopiero w kolejnych dniach. Usługa, za którą Państwo zapłacili również nie została jeszcze wykonana, ponieważ dopiero rozpoczęliśmy współpracę. A zatem, skoro nie otrzymaliśmy jeszcze Państwa płatności, a usługa nie została jeszcze wykonana, jedynym dokumentem, który możemy wystawić, jest faktura proforma. Każdemu naszemu Klientowi wystawiana jest faktura, ale dopiero wówczas, gdy wpłyną do nas pieniądze albo gdy zostanie wykonana usługa.

  1. Zapłaciłem kurierowi, otrzymałem dokumenty. Czy teraz mam czekać na jakiś telefon?

Po otrzymaniu dokumentów uprzejmie prosimy o ich wypełnienie i odesłanie na następujący adres: ul. Biznesowa 8, 26-600 Radom z dopiskiem Dział Analiz. Co do zasady na tym etapie nie kontaktujemy się telefonicznie z klientem, pozostajemy natomiast do dyspozycji w razie wątpliwości lub pytań dotyczących wypełniania stosownych dokumentów.

  1. Nie potrafię wypełnić kwestionariusza. Co mam zrobić?

Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z naszym specjalistą. Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.

  1. Na jaki adres mam odesłać wypełnione dokumenty?

Prosimy o odsyłanie wypełnionych dokumentów bezpośrednio do Działu Analiz, mieszczącego się w Radomiu pod adresem:

ul. Biznesowa 8
26-600 Radom

 

Share this page

More...